Evian Caldas
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Oneindige zwembad Dakzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Stoomcabine Massage Jacuzzi |
| Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kiderclub Kinderzwembad Speelzaal | Airconditioning |
Evian Caldas Caldas Novas appartement ligt in Caldas Novas, op slechts 12 minuten lopen van het diRoma Acqua Park, en geeft gasten een stoomcabine, een bubbelbad en een sauna. Het Watermonument ligt op 2 km afstand van dit appartement.
Het appartement is gelegen op 10 minuten rijden van de Japanse Tuin. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Caldas Novas.
Evian Caldas appartement ligt op afstand van 10 minuten rijden van de luchthaven Caldas Novas. Sportliefhebbers zullen activiteiten zoals tafeltennis waarderen die worden aangeboden bij deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- het diRoma Acqua Park750 m
- Caldas Novas Yacht Club800 m
- Liberty Square700 m
- Transfer Caldas Novas400 m
- Museu de Cera Caldas Novas900 m
- Zuum Disco Club1000 m
- Balneario Municipal de Caldas Novas900 m
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
- Snackbar
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dakzwembad
- Overdekt zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Tuin
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Stoomcabine
- Jacuzzi
- Massage
- Fitnesscentrum
- Tafeltennis
- Warmwaterbronbad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Evian Caldas appartement.
Gasten van Evian Caldas appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het diRoma Acqua Park, binnen 12 minuten wandelafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Watermonument (2 km) en de Japanse Tuin (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Evian Caldas appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Evian Caldas appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Evian Caldas appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Evian Caldas appartement is $36. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Evian Caldas appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Evian Caldas appartement de ontspanning ervaren met een stoomcabine, een bubbelbad en een sauna.